Q&A

Czym jest bielizna menstruacyjna SheIsComfy i jak działa?

Majtki menstruacyjne SheIsComfy to majtki, które wchłaniają krew menstruacyjną. Zastępują one jednorazowe produkty menstruacyjne lub są noszone jako dodatek do tamponów, podpasek higienicznych lub kubków menstruacyjnych. Wszystkie majteczki wyposażone są w wielowarstwową osłonę, która wchłania krew i dzięki temu optymalnie chroni podczas menstruacji.

Dlaczego bielizna menstruacyjna SheIsComfy jest tak wygodna?

Majtki SheIsComfy są elastyczne i miękkie w dotyku jak ulubiona bielizna. W kroku bawełna jest zawsze używana jako warstwa przy skórze.

Dlaczego bielizna menstruacyjna SheIsComfy jest zrównoważona?
Kobieta zużywa w swoim życiu około 10 000 - 17 000 tamponów lub podpasek, w zależności od indywidualnych potrzeb. Bielizna menstruacyjna wielokrotnego użytku od SheIsComfy zmniejsza zużycie jednorazowych produktów higienicznych i dlatego jest dobrą alternatywą lub uzupełnieniem. W ten sposób majtki SheIsComfy chronią środowisko i jednocześnie pozwalają zaoszczędzić pieniądze.
Ile płynu może wchłonąć bielizna menstruacyjna SheIsComfy?
Chłonność majtek menstruacyjnych SheIsComfy różni się w zależności od modelu: od 1 tamponu (5 ml) do 3 tamponów (15 ml). Wybierz model SheIsComfy zgodnie z pożądaną chłonnością. Zalecamy wypróbowanie majtek po raz pierwszy w domu, aby zobaczyć, jak działają na twój przepływ.
Czy bieliznę miesiączkową SheIsComfy można stosować z produktami lub kubeczkami menstruacyjnymi?
Oczywiście możesz używać majtek SheIsComfy w połączeniu z tamponami, podpaskami itp. lub kubeczkami menstruacyjnymi, ale majtki SheIsComfy zapewniają niezawodną ochronę nawet bez jednorazowych produktów menstruacyjnych.
Czy majtki menstruacyjne SheIsComfy zawierają srebro lub inne biocydy?
Pochwa jest najbardziej wrażliwą i chłonną częścią twojego ciała. SheIsComfy jest pierwszym dostawcą majtek pierwszej miesiączki, którego majtki są wolne od srebra i innych biocydów, ponieważ mogą one zagrażać zdrowiu i środowisku. Przy odpowiedniej pielęgnacji figi SheIsComfy pozostają świeże, bez srebra i biocydów.
Ile lat trwają majtki?
Przy odpowiedniej pielęgnacji majtki SheIsComfy mają żywotność jak zwykła bielizna. Biocydy zmywalne, takie jak chlorek srebra, które wymagają obowiązkowej wymiany po dwóch latach od innych dostawców, nie istnieją w SheIsComfy.
Czy majtki SheIsComfy zawierają bawełnę organiczną?
Tak, najgłębsza warstwa naszych majtek składa się z certyfikowanej bawełny organicznej, bardzo miękkiej i oddychającej.
Czy majtki SheIsComfy są wegańskie?
Niektóre zwierzęta są hodowane specjalnie ze względu na surowce. Zależy nam na tym, aby nasze majtki NIE zawierały materiałów pochodzenia zwierzęcego, takich jak wełna merynosów. Majtki SheIsComfy są w 100% wegańskie. Właściwości wegańskie zostały niezależnie sprawdzone i potwierdzone przez organizację ochrony zwierząt PETA. Każda bielizna okresowa SheIsComfy posiada aprobatę PETA Approved Vegan.
Jak prać i pielęgnować majtki SheIsComfy?

Po użyciu wyprać bezpośrednio ręcznie w zimnej wodzie (nie gorącej), nie pocierać, następnie wyprać w pralce w temp. max 40 stopni (możliwe również z innym ciemnym praniem). Bez zmiękczacza do tkanin, bez wybielania, bez prasowania, nie nadaje się do suszenia. Powiesić do wyschnięcia.

Czy mogę dodatkowo zdezynfekować majtki SheIsComfy?
Tak, po prostu dodaj pół szklanki białego octu stołowego (5% kwasu) do prania w pralce. Ocet działa antybakteryjnie nawet w niskich temperaturach. Kolejna zaleta: wypróbowany i przetestowany produkt naturalny łatwo ulega biodegradacji. Możliwe jest również higieniczne płukanie, ale proszę zwrócić uwagę na wpływ na środowisko tutaj
Czy bielizna menstruacyjna SheIsComfy jest przyjemna w ciepłych miesiącach?
Tak, bielizna menstruacyjna SheIsComfy jest oddychająca, bardzo dobrze hartowana, a zatem bardzo wygodna w noszeniu nawet w ciepłe miesiące. Wełna, która może magazynować ciepło na ciele, nie jest używana w majtkach SheIsComfy.
Czy mogę również nosić bieliznę menstruacyjną w przypadku nietrzymania moczu lub lekkiego wycieku z pęcherza?
Tak, majtki SheIsComfy nadają się również do lekkiego wycieku z pęcherza i nietrzymania moczu.
Czy mogę nosić bieliznę miesiączkową SheIsComfy również po porodzie?
Tak, majtki menstruacyjne SheIsComfy są również idealne w przypadku krwawienia pooperacyjnego. Są bardziej miękkie i mniej drażniące niż jednorazowe wkładki i podpaski.
 
Czy mogę używać bielizny menstruacyjnej SheIsComfy, kiedy się pocę?
Tak, najbardziej wewnętrzna warstwa obszaru ochronnego odprowadza wilgoć z dala od skóry. Ponadto majtki są oddychające we wszystkich warstwach, dzięki czemu czujesz się sucho i świeżo, bez względu na to, jak jest gorąco.
Co sprawia, że wymiana i zwrot są tak proste i uczciwe w SheIsComfy?
Chcąc wymienić lub zwrócić majtki, wystarczy skorzystać z formularza, który jest dołączony do przesyłki (bez dodatkowej aplikacji i bez obowiązku kupowania określonej etykiety zwrotnej). Przetwarzamy Twój zwrot w ciągu zaledwie trzech dni roboczych!
Jak wybrać odpowiedni rozmiar majtek SheIsComfy?

Dowiedz się wszystkiego o rozmiarach majtek SheIsComfytutaj.

 

Subskrybuj